Přihlásit se


Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky


Vaše půjčky na směnku

Pátek, Březen 16th, 2012 by pujcka

„Vaše půjčky na směnku“ mohou být výdhoné i nevýhodné, ačkoliv se lidé rozdělují pouze do dvou skupin, a to takových, že první skupina tvrdí, jak „jedině“ nevýhodné jsou tyto formy půjček, zatímco ta druhá skupina zase tvrdí pravý opak a půjčky na směnku si chválí. Otázkou je, která skupina těchto kritiků má pravdu, nebo alespoň do jaké míry… Poznejme tedy pravdu o půjčkách na směnku.

Ani jedna ze skupin nemá úplnou pravdu, a přitom ani jedna nelže. Ano, půjčky na směnku mohou být „škodlivé“, můžete kvůli nim ztratit své nemovitosti a cennosti, jakmile si pro ně přijde exekutor, neboť jste je museli zastavit jako náhradu za to, že jste neplatili pravidelné splátky. Proto se také dříve půjčka na směnku dávala, aniž by si nebankovní zprostředkovatel  zjistil, jaká výše příjmů se žadateli o půjčku nabízí, neboť počítal už dopředu s tím, že nebude – li platit včas splátky za půjčku, přivolá exekuci. Podle toho také vypadaly úrokové sazby – byly příliš vysoké, nebo se postupem času o dost zvýšily. Díky tomu se zavedla legenda o exekucích kvůli půjčkám na směnku, kdy musíte zastavit svou vlastní nemovitost.

Ae dnešní doba je naštěstí jiná! Nemusíte se obávat, že přijde o svůj majetek, protože jste si chtěli půjčit. Dnes jsou „vae půjčky na směnku“ mnohem bezpečnější než kdykoliv dříve! Úrokové sazby jsou přijatelné pro každého, pohybují se ve stejných procentech jako skoro všechny ostatní (2% – 5%). Poplatky jsou nízké nebo také žádné, záleží na tom, jaké bude onen nebankovní zprostředkovatel mít nároky na vás, a nabízí se různé výhody jako oddálení splátek nebo dočasné přerušení jejich splácení…

Takže, jak jste již sami jistě pochopili, obě skupiny kritiků mají pravdu. Dříve se příliš nevyplatilo půjčovat si na směnku, ale dnes se jedná o vskutku výhodnou a někdy psolední možnou záchranu před finančním úpadkem.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply


TOPlist

NAVRCHOLU.cz