Přihlásit se


Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky


Jednoduché půjčky jako na směnku

Neděle, Leden 19th, 2014 by admin

Ten, kdo se o téma půjčování peněz skrze směnku již zajímal asi ví, že směnka je jakýsi typ smlouvy, kde se dlužník zaručuje zaplatit danou půjčenou částku v určité datum na určitém místě. Směnka je papír, obsahující zákonem stanovené náležitosti. Jde pouze o několik základních údajů jako jsou například jména a adresy věřitele + dlužníka. Částka která má být splacena a datum splacení dané částky. Směnka je podepsána a je dále ve vlastnictví věřitele. Zajímavostí je to, že směnka je cenným papírem. Je možné tedy směnky prodávat dále. Při převodu směnky na jiného věřitele je potřeba splnit zákonná ustanovení aby byl převod platný a nový věřitel se mohl úspěšně dožadovat vyplacení peněz dlužníkem.

Samotné vyplnění vzoru směnky je jednoduché a rychlé. Některé české firmy ke směnce vyžadují také podpis smlouvy o půjčce. Firem, které půjčují peníze pouze na směnku je minimum. Zájemci se však může podařit několik firem najít, například pomocí internetových vyhledávačů. Možná by se vám podařilo nalézt inzeráty vyhledáním výrazu „půjčím na směnku“. Vaše půjčky na směnku jsou často bezpečné a jednoduché pro dlužníka, to je jejich výhoda. Jestliže by se vám nepodařilo najít zajímavou firmu půjčující peníze na směnku, jako alternativní řešení si můžete vybrat jiné nebankovní firmy poskytující peníze například pomocí SMS a následně převodem na účet, zasláním poukázky poštou.

Jako zájemci o půjčku byste určitě neradi přišli o mnoho peněz touto půjčkou. Je totiž docela logické, že za službu půjčení peněz budete muset zaplatit peníze navíc. Peníze jsou obvykle ve formě jednorázových poplatků a úroků. Úrok je procentní míra z půjčené částky, kterou opakovaně platíte dané firmě dokud půjčku nesplatíte. Kromě obvyklých poplatků za půjčku se může stát že dlužník zaplatí i penále – sankce za včasně nezaplacené splátky. Pokud si zájemce bere krátkodobou půjčku se splatností např. jednoho měsíce, musí si uvědomit, že příští měsíc bude potřebovat navíc tolik peněz kolik si půjčil a k tomu navíc poplatek za půjčku, třeba 30% z částky. Vybrat si vhodnou firmu může zájemce podle recenzí, které jsou k dispozici na internetu a také tak, že si porovná nabídky jednotlivých firem.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply


TOPlist

NAVRCHOLU.cz